Dar Miłości

Fot. Andrzej Jaksim"Jeśli ktoś, choć jeden, Ciebie kocha, jesteś już potrzebny. 
Jeśli kochasz kogoś jednego, potrzebny Ci cały świat, byś mógł go dawać temu jednemu." 

Droga Przyjaciółko! Drogi Przyjacielu! 
Miłość to dar. Dostajemy go po to, by uświadomić sobie, jak wyjątkowymi ludźmi jesteśmy i jak wiele mamy w sobie piękna, którego być może nie dostrzegamy. Pielęgnujmy go, bo tak łatwo można go stracić... 
W dniu Św. Walentego, którego imię wymawiają nawet ci, którzy twierdzą, że Bóg nie istnieje; życzę Ci odrobiny miłości. Nie od mężczyzny. Nie od kobiety. Od człowieka. 
Monika A. Oleksa 
Miłość to nie tylko słowa, ale ogromne zaufanie i dar z samego siebie, który codziennie składamy drugiemu człowiekowi. Ona jest ponad wszystko, o czym tak pięknie potrafiła opowiedzieć niesamowita, silna kobieta - Jola Drozd. 
Fot. Marcin Oleksa

Komentarze

 1. Piękne życzenia i piękne fotografie :-)
  W sumie to jakby zbieg okoliczności,że dziś postawiłam wszystko na jedną kartę i czekam na tę odrobinę-juz nawet nie tyle miłości ile "nie-odrzucenia". Tyle mi wystarczy.
  św. Walenty -modl się za nami...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze pięknie to ujęłaś. Życzę Tobie i wszystkim czytelnikom dużo miłości i tego, byśmy wszyscy umieli pokazać innym ludziom, że ich kochamy, że są dla nas ważni, że nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Wiele osób śmieje się z dzisiejszego święta, bo jest amerykańskie, a ja uważam, że jest to kolejna świetna okazja, by wyściskać bliskie nam osoby, powiedzieć im coś miłego, uśmiechnąć się...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to prawda,odrobina miłości potrzeba jest każdemu,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakże prawdziwe i piękne słowa o miłości oraz śliczne zdjęcia, które je uzupełniają.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podaj dalej

Otwock - miasteczkiem Pana Andersena: spotkanie autorskie

Nadmorskie spotkania autorskie