NawigacjaDziś tutaj króciutko i informacyjnie, ale w innych zakładkach dużo nowego do poczytania. Nawigacja, czyli mój prywatny GPS tej strony; taki sam jak w tym cudnym, urodzinowym Zygzaku:) wykonanym ręką bliskiej mojemu sercu Agnieszki, na czwarte urodziny jej synka ( i naszego osobistego chrześniaka!) Szacun wielki Aguś za Twoje dzieło, które smakowało tak jak wyglądało. A zapewniam, że zdjęcie nawet w połowie nie oddaje prawdziwego wyglądu tego odjazdowego auta, z prawdziwymi kołami, światłami i spoilerem. 
Przybyło nowe opowiadanie, zimowe. Jakoś ta listopadowa szarość pachnie już zimową szarówką, więc wybrałam ze zbioru "Zegar", rozpoczynający "Uśmiech Mima". Pojawiła się też nowa zakładka, Słowami Malowanie. Tam, jak do szuflady pachnącej lawendą, będę wkładała słowa napisane gdzieś, kiedyś , pod wpływem jakiejś chwili czy potrzeby. Ta zakładka to odpowiedź na jeden z e-maili, jaki dostałam w tym tygodniu. Chciałaś Moniś wiersze, to masz:) Cieszę się, że tu zaglądasz i przysiadasz podumać razem ze mną. 
W zakładce Jedna do Drugiej nowy list - odpowiedź na list Basi Smal, który znajdziecie w podobnej zakładce na stronie W środku życia. Gorąco polecam, bo Basię naprawdę warto czytać. 
A nowy post już jutro. Tak na dobry początek tygodnia:) 
Monika A. Oleksa   

Komentarze

 1. Wspaniały tort. Zawsze podziwiałam ludzi, którzy potrafią wykonać takie arcydzieło z cista, lukru itp. dlatego moje wielkie gratulacje dla Agnieszki.
  Dziękuję za cudownego maila i chętnie będę tutaj zaglądać.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zjadłam literkę:-) Miało być z ciasta a nie z cista.

   Usuń
 2. zgadzam sie, tort wyglada super! wielkie gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłnaprawdę smaczny :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też zjadłem literkę :-), ale tort był naprawdę pycha .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Podaj dalej

Otwock - miasteczkiem Pana Andersena: spotkanie autorskie

Nadmorskie spotkania autorskie